İşte Başlıyor

Bugün PerYön İç Anadolu Şubesi’nin 15. İnsan Kaynakları Yönetimi Kongresi kapsamında düzenlediği “İK’yı Bloglayın” workshop çalışması kapsamında yolum İpek Aral ile kesişti. Bu sayede uzunca bir süreden beri oluşturmayı düşündüğüm -daha önce de oluşturmak için bir kez teşebbüste bulunduğum- blogumu nihayet bugün oluşturdum ve ilk satırları yazmanın heyecanı ile yazıyorum şuan. Bir yandan da bu paylaşımların devam etmesi için gerekli motivasyonumun devam etmesini diliyorum.

İnsan Kaynakları yolculuğumun başlangıcından bu yana geçen 8 seneyi birazcık aşan süre boyunca birlikte çalıştığım insanların hayatlarına dokundukça kendime dair hep yeni şeyler öğrendim. Hayata insan kaynakları penceresinden bakmak şirketimizi ve çalışanlarını geleceğe hazırlamak için kendimi geleceğe ne şekilde hazırlamam gerektiğine dair bir bilinçlenme yolculuğuna dönüştü.

Daha iyi İK’cılar olmak, şirketlerimizi ve dolayısıyla kendimizi geleceğe daha iyi hazırlayabilmek için bildiklerimi paylaşmak ve bilenlerden öğrenmek dileğiyle.

 

Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

1 Response to İşte Başlıyor

  1. Geri bildirim: nazmibosca.com 1 yaşında |

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s